Jaunieši palīdz pilsētai attīstīties

- 9.Marts, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai sekmētu jaunatnes politikas attīstību, līdzdalību, izstrādātu konkrētu rīcības plānu jauniešu ideju realizēšanai konkrētajās foruma tēmās, skolēnu pašpārvalžu un pašvaldību institūciju sadarbību Valmierā, pagājušajā nedēļā Vidzemes Augstskolā kopā ar pašvaldības vadītājiem notika Jauniešu forums.

Šajā reizē foruma tēmu darba grupas bija «Karjeras nedēļas pilnveidošana», «Kā iesaistīt neaktīvo jaunieti», «Veselīgs uzturs», «Dažādu jomu speciālistu un jauniešu sadarbība», «Valmieras pilsētas svētku Jauniešu parks», «Veltījums Latvijas simtgadei».

«Valmieras Jauniešu forums notiek no 2011. gada, tiesa, ne katru gadu,» stāsta JC «Vinda» direktores vietniece jaunatnes lietās Kristīne Švalbe. «Ir prieks, ka jaunieši deputātiem izsaka savu viedokli un strādā pie dažādām idejām. Vienmēr ir bijis mērķis konkrētas idejas izstrādē. Nav tā, ka viņiem tikusi uzspiesta kāda tēma, jo mums svarīgi, lai tas jauniešus interesētu. Šajā sakarā jau iepriekš ar jauniešiem un jauniešu domi bijām tikušies. Ar jauniešiem cenšamies tikties vismaz reizi mēnesī, aicinām runāt par viņiem aktuālām tēmām. Tikšanās reizēs arī izkristalizējās šīs sešas tēmas — visas jomas tieši skar jauniešus. Prieks, ka jaunie vēlas aktīvi piedalīties pilsētas attīstībā, ideju izstrādē un realizācijā — gan jauniešiem, gan deputātiem ir prieks kopā sadarboties. Izvirzītos mērķus kopīgi centīsimies arī realizēt. Arī jauniešiem tas uzliek pienākumu, atbildību.»

KOMANDAS DARBS. Linda Riba kopā ar Unu Dadzi vadīja grupu «Dažādu jomu speciālistu un jauniešu sadarbība».


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru