Jauns basketbola grozs Valmieras SOS ciematā

- 9.Jūnijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Latvijas Basketbola savienība sadarbībā ar «Maxima Latvija» dažādās Latvijas vietās nesen atklāja trīs āra basketbola grozus, mudinot sabiedrību būt sportiskiem un veseliem. Viens no šiem groziem ir uzstādīts Valmieras SOS bērnu ciematā.

Jau braucot garām Valmieras SOS bērnu ciematam, var redzēt, ka ap jauno basketbola grozu valda kņada, – tas nozīmē, ka bērniem ir interese pamētāt bumbu. Basketbola grozs ir uzstādīts tādā vietā ciematā, kur apkārt ir vēl brīvs laukums, lai nesanāk tā, ka bumbai visu laiku ir jāiet pakaļ kādā mājas sētā. Ir svarīgi, ka bērnos rada interesi aktīvi pavadīt brīvo vakaru, jo ir sākusies vasara un brīvā laika ir ļoti daudz. 

Valmieras SOS bērnu ciemata direktors Edijs Pētersons stāsta: «Uzstādītais grozs sniedz iespēju aktīvi pavadīt brīvo laiku visiem kopā, neaizejot tālu no mājām. Groza atklāšanas pasākums bērnos atstāja pozitīvas emocijas, novērojām veselīgu sacensību garu, smieklus un dzīvesprieku visa vakara garumā. Esam tiešām priecīgi redzēt, kā bērni izklaidējas, spēlējot basketbolu vai vienkārši pamētājot bumbu. Paldies Latvijas Basketbola savienībai par lietderīgo dāvanu un kopā pavadīto laiku.»


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru