Jauns punkts pazemes konteineru "kartē" Vidzemē

- 19.Maijs, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

ZAAO kopā ar pašvaldībām, attīstot modernu atkritumu apsaimniekošanu, jau vairākus gadus izbūvē arvien jaunus pazemes konteineru laukumus. 

Līdz šim tie izveidoti Cēsīs, Limbažos, Valmierā, Valmieras pagastā, Smiltenē un tagad arī Krimuldas novada Raganā, kur, modernizējot atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūru, padarot estētiskāku un pievilcīgāku apkārtējo vidi, daudzdzīvokļu māju kvartālā izbūvēti trīs pazemes atkritumu konteineru laukumi. Projektu kopīgi realizēja Krimuldas novada dome un pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA ZAAO. 

Par vēl vienu pazemes konteineru laukumu vietu reģionā gandarīts ZAAO valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis: «Pazemes konteineru izvietošana daudzdzīvokļu māju kvartālos ir apkārtējai videi draudzīgs risinājums, kuru ZAAO, sadarbojoties ar pašvaldībām, ievieš savā darbības reģionā. Laukumu izveide Ziemeļvidzemē sākta 2008. gadā, šobrīd iedzīvotāju ērtībām pieejami jau 43 laukumi. Šādu pazemes konteineru laukumu izveide ir iespējama tad, ja namu apsaimniekotājs uzsāk sarunas ar ZAAO, lai izvērtētu jauna laukuma veidošanas iespējas un lietderību.»

JAU IERASTA LIETA. Viens no pirmajiem ZAAO ierīkotajiem pazemes atkritumu konteineru laukumiem Valmierā pie Georga Apiņa ielas 14. nama vakardienas rītā. Kā redzams, blakus apzinīgiem šī pakalpojuma lietotājiem ikdienā joprojām ir arī neapzinīgi cilvēki, kuri pamanās savus būvniecības atkritumus, kas jāved uz ekolaukumu un jānodod par maksu, vienkārši nomest publiskā vietā pie konteineriem.  Gunta Vīksnas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru