«Jēru klubā»- labākais kino un uzkodu plates

- 9.Augusts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Desmitiem rosīgu ģimeņu pagājušās nedēļas nogalē aicināja katru no mums uz savas mājas kafejnīcu. «Liesma» devās uz Mazsalacas pusi, lai vietā, kur aitas tusē, baudītu lauku noskaņu un arī to, ar ko Mitānu ģimene cienāja Māju kafejnīcu dienas apmeklētājus.

«Jēru kluba» burgerīši, desiņas, pelmeņi, hot-sheepi, zupiņa, uzkodu plates, kafijas un ogu mafini – viena diena, kad visu pagatavot un pasniegt apmeklētājiem. «Ķeiķu» saimnieki rosījās uz nebēdu.

«Ar mammu smējām, ka tik daudz visa ēdienkartē, it kā mēs būtu restorāns, kuru šefpavāriem vismaz piecas zvaigznes dod,» tā Ilze Mitāne, stāstot, ka šogad notikumā varējuši iesaistīties tikai svētdien, jo sestdien mājās noticis privāts pasākums. 

«Varu teikt, ka Māju kafejnīcu dienas, to arī cilvēkiem nozīmē – baudīt garšīgu ēdienu, dzērienus, cilvēki atbrauc uz laukiem, uz kafejnīcu un skatās, ko varam piedāvāt brokastīs, pusdienās,» dalījās Ilze, stāstot, ka pirms pāris gadiem, kad Latvijā Māju kafejnīcu dienas ieguva popularitāti, arī viņa centusies katram atbraucējam izrādīt saimniecību, aizvest līdz aitām, pastāstīt, bet ar laiku nācis padoms, ka māju kafejnīca tik tiešām nozīmē baudu atbraucēju garšas kārpiņām.

SAGAIDA CIEMIŅUS, lai cienātu un parunātos. «Ķeiķu» māju saimniece Ilze Mitāne un mazā Grietiņa aicināja viesos svētdien, kad Valmieras novadā notika Mājas kafejnīcu dienas. Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru