Kā klājas skaistumkopšanas speciālistiem

- 12.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau kopš 21. decembra skaistumkopšanas speciālisti atradās dīkstāvē – ar cerību, ka varēs atsākt darboties 12. janvārī, bet diemžēl tagad pieņemts ārkārtējās situācijas pagarinājums līdz 25. janvārim. Liesma sazinājās ar skaistumkopšanas salona vadītāju un divām speciālistēm no citiem saloniem, lai uzzinātu, kā viņas jūtas un kā viņām šajā laikā iet.  

Skaistumkopšanas salona «SOHO» vadītāja Ilze Eglīte pastāstīja: 

«Šī situācija ir jāpieņem un jādzīvo tālāk, nav jau nekāda māksla ieslīgt depresijā un nolaisties. Tas ir jauns sākums kaut kam, var ievilkt elpu, var izdarīt secinājumus priekšdienām. Sen neesmu atļāvusies gleznot tik daudz, cik to atļaujos tagad. Tāpat pavadīt laiku kopā ar mīļiem cilvēkiem, ar ģimeni, jo ikdienas skrējienā tam nebija laika, beidzot ir. 

Es apzinos, ka tā slimība ir un daudziem tas ir traģiski un ar sekām. Katra salona darbiniece ir ielīdusi savā alā, jo cilvēki ir norobežojušies. Kādreiz bija tā, ka sazvanījāmies un jokojāmies, tagad jau vairs smiekli nenāk, it sevišķi meitenēm, kas ir manikīres un kosmetoloģes, viņas jau otro reizi ir spiestas nestrādāt un sēdēt dīkstāvē.

SKAISTUMKOPŠANAS SALONS «SOHO». Logu slēģi ciet, gaisma izslēgta, tā paiet salona dīkstāve. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru