Kad gāzes apkure vairs nav pluss

- 22.Septembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau rit otrais mēnesis, kopš Burtnieku apvienības komand­punkts no Valmieras pagasta Vanagiem pārcēlies uz Burtniekiem. Starp citu, tieši te plānoja sēdēt arī savulaik izveidotā lielā Burtnieku novada pašvaldība, taču kaut kā nesanāca, dikti jau pievilka Valmieras tuvums.

Bijušās Burtnieku pagasta pārvaldes otrajā stāvā pirms jurģiem kvalitatīvu remontu veikuši SIA Evento celtnieki no Smiltenes. Viss izskatās glīti – gaiši pelēkas sienas un tumši pelēkas kabinetu durvis, kurām gan triecienizturīgs stikls iestrādāts, gan trokšņa izo­lācija lieliska: iekšā runāto gaitenī nedzird. Par to, kā ir jaunajā vietā, un arī par dažām aktualitātēm Liesmai stāsta Kristīne Auziņa, Burtnieku apvienības pārvaldes vadītāja.

Vai var teikt, ka jurģi pašvaldības apa­rātam jau beigušies?

Mums jā. Vienīgā astīte vēl ir bijusī Valmieras pagasta pārvaldes ēka Vanagu 4, kuras otro stāvu – biroja daļu – plānots iznomāt. Tur vēl palikuši divi mūsu darbinieki – Valmieras pagasta īpašumu apsaimniekošanas speciālists Jānis Rodziņš un saimnieks, ļoti iespējams, ka viņi pārcelsies turpat blakus uz ēku Vanagu 4a. Šiem cilvēkiem ir jābūt savos pagastos, tas princips netiek mainīts.

Kristīne Auziņa.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru