Karantīnas laikā darbību pārtrauc atsevišķas grupas PII «Ezītis» un PII «Sprīdītis»

- 26.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras pilsētas pašvaldība, atsaucoties uz SPKC aicinājumu, pēc brīvprātības principa organizējusi Covid-19 testēšanu izglītības iestāžu darbiniekiem. Veikta arī izglītības iestāžu bērnu vecāku aptauja, lai noskaidrotu viedokli par iespēju testu veikt arī bērniem. Siekalu testu veikšanai atsaukušies 565 bērnu vecāki. 

Konstatējot saslimšanu ar Covid-19, karantīna līdz 2. februārim noteikta pirmsskolas izglītības iestādes «Ezītis» 4. grupai «Kaķēni» un līdz 1. februārim 7. grupai «Taurenīši». Līdz 2. februārim karantīnā atrodas arī PII «Sprīdītis» grupiņa «Saulītes». Lēmums pieņemts, pamatojoties uz Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumiem. Izmaiņas neattiecas uz pārējām PII «Ezītis» un PII «Sprīdītis» grupām, tās var turpināt darbu ierastajā režīmā.

PII «Ezītis» 18. janvārī testu veikuši 43 darbinieki, no tiem divi bija pozitīvi. Nākamajā nedēļā notiks atkārtota PII «Ezītis» personāla testēšana. PII «Ezītis» aicinājumam veikt siekalu testus bērniem atsaucās 109 bērnu vecāki, no tiem līdz šim 80 nodoti Covid-19 pārbaudei. 

Foto ilustratīva nozīme


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru