Kārtējā parlamentārās izmeklēšanas komisija

- 14.Aprīlis, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Nupat kļuva zināms, ka Saeimas opozīcija ir savākusi 36 parlamentāriešu parakstus, ar ko ir pietiekami, lai izveidotu parlamentārās izmeklēšanas komisiju. 

Pēdējā savukārt izmeklēs, kā teikts oficiālajos dokumentos, «Latvijas valdības kļūdaino rīcību Covid-19 pandēmijas pārvarēšanas procesā». Pie viena tiek solīts nosaukt to amatpersonu vārdus, pateicoties kurām Latvija vakcinēšanās pret Covid-19 ziņā velkas, ja iespējams tā teikt, civilizētās pasaules stiprā astes galā.

Principā ir iespējams arī gana konkrēti nojaust, pie kādiem secinājumiem nonāks minētā komisija un kas ar šiem secinājumiem notiks. Arī bez jebkādas komisijas ir skaidrs, ka galvenā atbildība par vakcīnu (ne)iepirkšanu un visu to, tautas valodā izsakoties, bardaku, kas saistīts ar vakcinēšanos, gulstas uz nu jau bijušo veselības ministri Ilzi Viņķeli (Attīstībai/Par). Pēc tam jau lejupejošā secībā seko dažādas raudzes ierēdņi. Īpaši neapzinīgi pilsoņi arī runā, ka minētā komisija jau laikus varot sākt arī Viņķeles pēcteča amatā un partijas biedra Daniela Pavļuta darbības izmeklēšanu, nonākot pie apmēram līdzīgiem secinājumiem par biedra ministra darbības efektivitāti. Bet nu tie tikai neapzinīgi pilsoņi, maz ko viņi runā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru