Kārtējā "Vidzemes biznesa dienā"

- 22.Novembris, 2022
Laikrakstā

15. novembrī Valmierā Jāņa Daliņa stadiona konferenču zālē notika kārtējā Latvijas Tirdz­niecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona nodaļas organizētā Vidzemes biznesa diena.

Šoreiz tēma bija Ekonomikas izaugsme un stabilitāte. Galvenie runātāji pasākumā bija četri ciemiņi, pie tam LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš gan vadīja pēcpusdienu, gan arī ievadā klātesošos iepazīstināja ar LTRK aktualitātēm desmit svarīgās jomās. 

Ar pilnīgi svaigu un Latvijas statistikas vākšanas iestādēm netipiski aktuālu pētījumu par Latvijas biznesa šodienas izjūtām uzstājās tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS direktors Arnis Kaktiņš, kura prezentācija Latvijas uzņēmumu vadītāju noskaņojums 2022. gada rudenī piedāvāja skaitļus par šodienu, nevis – kā tas raksturīgi Centrālās statistikas pārvaldes datiem – par vismaz gadu vecu vakardienu.

SITUĀCIJA NAV VIENKĀRŠA, TAČU NAV ARĪ BEZCERĪGA. Tādās domās par Latvijas ekonomikas izaugsmi un stabilitāti bija pagājušās otrdienas Valmieras ciemiņi (no kreisās) Jānis Endziņš, Arnis Kaktiņš, Elīna Rītiņa un Māris Simanovičs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru