Kas meklē, tas atrod

- 29.Oktobris, 2021
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Šī vasara un rudens daudzviet Latvijā, arī mūspusē bija bagāts ar dažādiem tirdziņiem, kuros patērētājiem plašā izvēlē savus ražojumus piedāvāja zemnieku saimniecības, amatnieki, individuālā darba veicēji un mājražotāji. 

Viņiem visiem ir kaut kas vienojošs – savs uzņēmējdarbības ceļš un sava «es» atrašana radošos meklējumos. Daudzi tirdzniecības vietu apmeklētāji apgalvo, ka, viņuprāt, pēdējo gadu laikā ievērojami ir augusi kopējā piedāvājuma daudzveidība un līmenis. Arī «Liesma» tirdziņos vienmēr atradusi ko jaunu. Šoreiz – tikai par dažiem apbrīnas vērtiem izdomas stāstiem, ko redakcijā  dēvējam par «tirgus pērlēm».

No lūžņiem izcelta un biznesā ielikta 

Tā par savu uzņēmējdarbības ideju saka ARTIS no Ikšķiles. Kad viņu satikām Valmieras svētkos, tirgošanās no kvasa mucas gāja uz urrā. Par savu izdomu Artis teica: «Viss jaunais taču mēdz būt arī labi aizmirsts vecais! Tā radās iecere atdzīvināt un modernizēt padomju gados tik populāro kvasa mucu. Ir paaudze, kas itin labi vēl atminas šo pakalpojumu un garās vasaras tveicē izslāpušo cilvēku rindas pēc gardā kvasa, bet ir arī paaudze, kas par to nekā nezina. Tad nu vienu tādu kvasa mucu atradām, restaurējām, uzlabojām, izveidojot vairākus nodalījumus un pieliekot arī vairākus krānus. Rezultātā mūsu elegantais «Kvasapuika jau četrus gadus, tirgojot no mucas Brenguļu tumšo un gaišo alu, populāro Iļģuciema kvasu un vēl arī Medalu, regulāri braukāja pa Latvijas pilsētu svētkiem. Paši dzērienus neražojam, bet to izplatīšamā sekmīgi sadarbojamies ar ražotājiem. Tirgojam galvenokārt to, kas nav pieejams veikalu plauktos.

«KVASAPUIKA». Un tā biznesa idejas autors Artis no Ikšķiles. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru