Ķibermanis jau pie pjedestāla

- 29.Janvāris, 2020
Sports
Laikrakstā

Kēnigszē trasē Vācijā aizvadīts sezonas piektais posms bobslejā vīriešu divniekiem. 26 ekipāžu konkurencē startēja arī divas Latvijas komandas – Oskars Ķibermanis kopā ar Matīsu Mikni un Ralfs Bērziņš ar Dāvi Spriņģi. Mūsu labākais divnieks piektajā vietā, Bērziņa ekipāža 15.

Pirmajā braucienā Ķibermaņa duetam startā labāks laiks nekā iepriekš, pats pilots jau skrēja – 13. starta ieskrējiena laiks, labs brauciens un sestais rezultāts finišā. Mūsu pilots jau nedaudz atlabis pēc Laplaņā gūtā kājas savainojuma un pats varēja palīdzēt boba iestumšanā, kaut ne ar pilnu jaudu. Kā atzīmēja Sandis Prūsis, galvenais gan tagad pagaidām nepārcensties, nav jēgas lieki riskēt. Pirmajās trijās vietās vācieši – pārliecinoši pirmais Frīdrihs, dalīta otrā vieta Elsneram un Valteram, turpat arī Kripss un Hals, Ķibermanim arī tikai 0.12 sekundes līdz otrajai pozīcijai. Otrajā braucienā Ķibermanim ar Mikni jau trešais labākais starta ieskrējiens un finišā ceturtais rezultāts, kas summā šajos mačos deva piekto vietu.

TOBRĪD VĒL ĀTRĀKIE. Oskars Ķibermanis ar partneriem pēc otrā brauciena četrinieku ekipāžām. Viestura Lāča (bobslejs.lv) foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru