«Kino Pedālis» saņem labākā festivāla balvu

- 26.Aprīlis, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Kurš ir labākais festivāls šajā pavasarī? Pēc «Baltic Event Awards» žūrijas domām tas ir velo kino festivāls «Kino Pedālis», un par to varēs pārliecināties katrs pats, jo arī šogad 11. un 12. maijā visi kino un velo mīļi aicināti uz Valmieru, lai mītu pedāļus, skatītos filmas īpašos pop – up kinoteātros un dotos neaizmirstamā velo braucienā.

Labākā festivāla apbalvojums

Tallinā 19. aprīlī norisinājās Baltijas pasākumu industrijas forums («Baltic For Events Forum»), pulcinot šīs jomas lietpratējus no visa Baltijas jūras reģiona. Foruma noslēgumā notika pirmā «Baltic Event Awards» ceremonija, kurā labākā festivāla laurus par pērnā gada pasākumu plūca aktīvā tūrisma centra «Eži» un Valmieras pašvaldības (sadarbībā ar Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadiem) rīkotais velo kino festivāls «Kino Pedālis». Balvu pasniegšanas ceremonijas rīkotājs — «Baltic Event Industry Club».

Festivālam «Kino Pedālis» plaša programma visiem vecumiem

Festivāls maijā notiks jau trešo gadu un piedāvās plašu un aizraujošu pasākumu programmu, kas patiks gan dažāda vecuma un kino gaumes, gan riteņbraukšanas izturības līmeņu dalībniekiem — draugu kompānijām, ģimenēm ar bērniem, kā arī pieredzējušiem pedāļu minējiem.

Piektdienas vakarā festivālu atklās Kino nakts, kad ar savu velo ikviens varēs doties uz pieciem neparastiem vienas nakts kinoteātriem skatīt vairāk nekā duci aizraujošu filmu, kas līdz kaulam ļaus sajust riteņbraukšanas sacensību sūro pusi, kā arī neizmērojamo un neizskaidrojamo mīlestību «būt uz riteņiem». Bet sestdienas rītā ar kopēju parādes braucienu tiks dots starts velo braucienam — interaktīvai spēlei, kas trīs grūtības pakāpju maršrutos izvedīs pa filmu cienīgiem līkločiem Valmieras apkārtnē. Pēc finiša Vecpuišu parkā — vēl mazliet kino, līdzsvara riteņu sacensības un multfilmas bērniem, mini street food festivāls vēdera priekiem un lieliska ballīte un dejas kā velo brauciena dalībniekiem, tā kino mīļotājiem un citiem līdzjutējiem.

Pasākumu organizē Valmieras pašvaldība un aktīvā tūrisma centrs «Eži» sadarbībā ar Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadiem.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru