Ko mums sola mandātu lūdzēji: "Konservatīvie" pret "Stabilitātei"!

- 21.Septembris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

No pavisam 19 partijām šīs divas vēl ir starp tām, kas pelna politikas interesentu ievērību. (Latvijas Krievu savienība ir pavisam cits stāsts.) Viena, ar 16 mandātiem triumfējusi šīs Saeimas vēlēšanās, bija stabils koalīcijas partnere. Otras panākumi nelatviešu pilsoņu vidū liek gaidīt sensāciju. 

Konservatīvie (nesen – Jaunā Konservatīvā partija) atjēgušies «nāves ēnā». Nu jau pat bordāniešiem nesimpatizējušie sāk viņus žēlot: vēlētājiem dotie solījumi esot pildīti (vispārzināmākais – 500 eiro minimālā alga), bet nu partijai draud palikšana aiz Saeimas borta! Jo atmiņas par Jāņa Bordāna, Ilgas Šuplinskas (pameta partiju) un visas partijas neseno paštaisnību, sektantisku apmātību un vīzdegunību nav pagaisušas. Konservatīvo «karogs» Juta Strīķe ir aizsaulē, bet viņas cīņubiedrs Juris Jurašs publikai atklājās kā «papīra tīģeris», kam nelīdzēs pat, atvainojos, «tūre» uz Ukrainu. 

Partijas programma sākās ar enerģisku lozungu: «10 x 10 – 10 gados 10 attīstītāko ES valstu vidū! Tikai Konservatīvie var panākt taisnīgas energoresursu cenas, drošību un labklājību. Darām drosmīgi!» Klaji vadoties no patlaban degošākās problēmas mūsu sabiedrības vajadzību «Maslova piramīdā», konservatīvie par savu galveno prioritāti pasludina «taisnīgas energoresursu cenas». 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru