Kocēnu novada mūsdienu deju grupai "Estrelas" 1. vieta!

- 27.Maijs, 2020
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Deju olimpiādē 2020, kas norisinājās Rīgā no 19. līdz 20. martam, Kocēnu novada mūsdienu deju grupa Estrelas, piedaloties ar mūzikas autora Damiena Escobara un horeogrāfijas autores Evijas Kokorites deju Awaken, nominācijā Autora horeogrāfija ieguva 1. vietu.

Starptautiskā Rīgas deju olimpiāde ir ikgadējs vērā ņemams pasākums dejas pasaulē, kur pulcējas ap 3000 dalībnieku, lai dažādās kategorijās un nominācijās rādītu savas spējas un prasmes dejas mākslā. Ar katru gadu dalība Rīgas deju olimpiādē kļūst arvien prestižāka un pievilcīgāka. Par olimpiādes augsto līmeni liecina tas, ka gan pati olimpiāde, gan tās organizatori – aģentūra Arabeska – ir iekļauti UNESCO CID (The International Dance Council) sarakstā. 

Šogad deju olimpiādes norise bija plānota no 19. līdz 20. martam, tieši nedēļu pēc ārkārtas situācijas izsludināšanas. Pasākuma organizatori, sperot drosmīgu soli, pieņēma ļoti inovatīvu lēmumu – deju olimpiādi neatcelt, bet olimpiādes norisi organizēt virtuāli, tādējādi deju olimpiāde ir viens no pirmajiem tiešsaistes pasākumiem Latvijā un, iespējams, arī pasaulē.

ESTRELAS. Gandarījums par godalgu saņemšanu. No kreisās: Sandija Rumba, Annija Raga, Evija Kokorite, Sabīne Rumba, Evelīna Rumba. Foto no Evijas Kokorites personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru