Komunikāciju tīklos investēts virs pusotra miljona eiro

- 15.Decembris, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Viens no SIA Valmieras ūdens svarīgākajiem uzdevumiem aizejošajā 2020. gadā bija izbūvēt siltumtrasi, lai pievienotu Dakstiņu ielā jaunuzbūvēto katlumāju Valmieras pilsētas siltumenerģijas pārvades sistēmai.

Vērienīgie būvdarbi tika pabeigti līdz jaunajai apkures sezonai, paralēli veicot ūdensvada, kanalizācijas un lietus kanalizācijas tīklu paplašināšanu un pārbūvi, lai arī turpmāk varētu nodrošināt iedzīvotājiem kvalitatīvu centralizēti piegādāto pakalpojumu sniegšanu. Šogad veikto būvdarbu apjoms, kuru realizēja SIA Woltec, bija 1,54 miljoni eiro bez PVN.

Liesmai stāsta uzņēmuma Valmieras ūdens Attīstības daļas vadītājs Nauris Kalniņš: 

«Apakšzemes komunikāciju tīklu izbūvē no jaunās Dakstiņu ielas katlumājas līdz Andreja Upīša ielai, tostarp Beātes un Dārza ielā, esam veikuši investīcijas vairāk nekā 1,5 miljonu eiro apmērā, lai paplašinātu, atjaunotu un sakārtotu siltumapgādes, ūdensapgādes, sadzīves kanalizācijas, kā arī lietus kanalizācijas sistēmas Valmieras pilsētā.

APRĪĻA DARBI. Woltec cauruļu licēju brigādes vīri ar krietnus pāris metrus dziļo tranšeju pa Beātes ielu tuvojas krustojumam ar Andreja Upīša ielu. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru