Konkurss kā pieprasītā profesijā labā augstskolā

- 4.Augusts, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Otrdien, 2. augustā, noslēdzās kandidātu sarakstu pieņemšana 14. Saeimas vēlēšanām.

Tika iesniegti 19 politisko partiju un to apvienību saraksti. Skatoties matemātiski, iznāk, ka uz vienu vietu Latvijas Saeimā kandidē nedaudz vairāk kā 18 pretendentu. Konkurss ne pa jokam.

Savus kandidātu sarakstus iesnieguši gan zināmi, gan mazāk zināmi, gan praktiski nezināmi politiskie spēki. Daži pārgrupējušies, daži sašķēlušies. Apskatoties sarakstos, nākas secināt, ka ar izdomu mūsu esošie un topošie politiķi īpaši neizceļas. Krietna daļa jaunpienācēju savu esamību mēģina saistīt ar klasiskajām vērtībām – tautu, valsti. Kā tas izdevies, spriediet paši.

Nezinu, kā jums, bet man neko neizsaka «Tautas varas spēks» «Tautas kalpi Latvijai», «Apvienība Latvijai», «Vienoti Latvijai». Nedaudz atraktīvāks nosaukums ir «Katram un katrai». Kāpēc gan par politiskā spēka nosaukumu nevarēja izvēlēties «Man un jums», «Pūt un palaid»?


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
latvietis dziļ… - 7.Augusts, 2022 - 08:21

Visbēdīgākais šajā balagānā tas, ka top skaidras divas lietas. Pirmā - uz vēlēšanām jāiet. Otrā - īsti jēgas no tā nebūs. Jo politiskajām partijām līdzīgo izstrādājumu piedāvājums, maigi sakot, šķidrāks par šķidru. Nav listēs cienījamu pārstāvju, kuri sevi ar darbiem nevis muldēšanu un 4000 zīmju programmu dzejošanu sevi valsts mērogā pierādījuši!!! Jā, ir šur tur pa goda vīram, bet tādās kompānijās, ka Zeme, atveries. Skaidrs, ka atkal sociāli atbildīgam pilsonim, kurš uz vēlēšanu iecirkni tomēr dosies, nāksies izvēlēties starp lielāku un mazāku ļaunumu Latvijas valstij atkal kārtējos četrus gadus. Citu aleternatīvu laikam piedāvās tikai un vienīgi vēlēšanu sistēmas maiņa.

Pievienot komentāru