Kopīgi pelnītā čempionu godā

- 25.Novembris, 2022
Viesis
Laikrakstā

Valmiera FC galvenais treneris JURĢIS KALNS pēc komandas zelta finiša ir uz izķeršanu.

Kā pats joko, agrāk plānotājā vajadzējis atzīmēt treniņu sākumu, bet patlaban piedevām vēl jāraksta, kad, kur un cikos jābūt, lai atbildētu uz žurnālistu jautājumiem. Liesmai tikšanos sarunāt izdevās pēc treniņa pagājušās nedēļas trešdienā.

Intervijā Latvijas TV Sporta studijai tu atzinies, ka vēl īsti neesi aptvēris notikušo. Vai pamazām izdodas apziņā salikt visu pa plauktiņiem?

Esam Eiropā jaunākā komanda, kura kļuvusi par čempioni, un, kad to pats izlasi, tad arvien vairāk saproti, kas šis par panākumu. Domāju, ka līdz laikam, kad sāksim gatavoties nākamajai sezonai, varēs salikt visu panākumu tādā lielā kopumā.

Kāda ir tava līdzšinējā futbolista un trenera pieredze?

Futbolu sāku spēlēt Liepājā pie trenera Hārdija Blūma, līdz pat meistarkomandai biju liepājnieks, arī pirmos gadus spēlēju Liepājas Metalurgā. Pēc tam ceturtajā sezonā pārcēlos uz Jūrmalu, tās sastāvā kļuvu par vienu no virslīgas bombardieriem, šķita, ka karjera iet uz augšu.

PĒC ČEMPIONU KAUSA izcīnīšanas Valmiera FC vēl uz divām sezonām pagarināja līgumus ar treneriem JURĢI KALNU (no kreisās) un GATI KALNIŅU. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
arī valmierietis - 26.Novembris, 2022 - 11:07

Latviešu futbola treneru zelta pāris! Kalns un Kalniņš - tas ğeld kopā!

Pievienot komentāru