Krāšņa gleznu izstāde bez nosaukuma

- 25.Februāris, 2022
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmieras muzeja Izstāžu namā pirmajā un otrajā stāvā līdz 26. martam skatāma mākslinieku LIENAS BAKLĀNES un PAUĻA POSTAŽA gleznu izstāde. 

Gleznotāju pāris Paulis Postažs un Liena Baklāne ir vien­audžu tandēms (abi dzimuši 1976. gadā), kas izveidojies, esot klases biedriem Jaņa Rozentāla mākslas skolā, tad studējot glezniecību Latvijas Mākslas akadēmijā, līdz kļūstot par divu meitu un glezniecības stiprinātu ģimeni, kur katram ir sava daļa un savs pienesums kā ikdienas dzīvē, tā mākslā. 

Liesmai Paulis Postažs stāsta: «Izstādei nav nosaukuma, jo tas nav projekts, tā ir klasiskas mākslas gleznu izstāde. Apmēram pirms diviem gadiem Valmieras muzeja pārstāve mūs uzaicināja, un mēs sarunājām, ka divu gadu laikā savāksim muzeja formātam atbilstošas gleznas. Izstādē apskatāmas gan jaunākas gleznas, ko pabeidzu tieši izstādei, gan vecākas – vecākā glezna ir no 2000. gada.

IZSTĀDES ATKLĀŠANĀ. No kreisās: Valmieras muzeja direktore Iveta Blūma, mākslinieks Paulis Postažs un Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības, sadarbības un sociālajos jautājumos Ričards Gailums. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru