Kupli apmeklēta, aizritējusi 20. Muzeju nakts

- 21.Maijs, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aizvadīta pēc kārtas 20. Muzeju nakts, kad, savstarpēji solidarizējoties ar muzejiem visā Eiropā, arī Latvijā vairāk nekā 200 muzeji vēra savas durvis apmeklētājiem.

Šoreiz 18. maijā laimīgi satikās gan Starptautiskā Muzeju diena, gan Muzeju nakts, kas no neparastas akcijas šo gadu laikā pārtapis par gaidītu notikumu, kurā kulminē muzeju misija un kurai atsaucas arvien vairāk interesentu. Turklāt šogad Muzeju nakts aizritēja pavasarīgos dabas svētkos ar pasakainiem laikapstākļiem, kas bija izcili labvēlīgi pastaigām un kultūras baudīšanai.

Neizbrīna, ka arī mūsu novadā bijusi ārkārtīgi liela cilvēku interese par piedāvāto Muzeju nakts programmu gan Valmierā, gan Dikļos, Kocēnos, Mazsalacā, Naukšēnos un Zilākalnā.

«Saņēmām ļoti daudz labu atsauksmju,» apkopojot Muzeju nakts norisi, saka Valmieras muzeja Izstāžu un pasākumu nodaļas vadītāja Arta Rozīte un lēš, ka apmeklētāju šogad bijis ievērojami vairāk nekā iepriekšējos gados. «Visur valdīja dzīvīgums. Bija vienlīdz labi apmeklētas gan ekspozīcijas un izstādes, gan koncerti un teātra izrāde, kā arī pārējās piedāvātās aktivitātes aizritēja ļoti pozitīvā gaisotnē.»

VISI, KURI MUZEJU NAKTĪ kala Valmieras naudiņu, būs turīgi ļaudis. Arī mazais Jānis. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru