«Kvarcs» ar plašu sadzīves tehnikas preču klāstu ienāk Valmierā

- 19.Jūlijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kopš 16. jūlija Valmierā, Rīgas ielā 21, durvis vēris serviskomercfirmas «Kvarcs» sadzīves tehnikas veikals, kas ir Madonas uzņēmuma jau sestā tirgotava Latvijā.

Ēkas abos stāvos ir pārskatāmi aplūkojama un pircējiem pieejama gan tā saucamā lielā sadzīves tehnika, gan arī mazā sadzīves tehnika. Patīkami pārsteidz arī reģionā plašākā klāstā piedāvātā visu veidu iebūvējamā sadzīves tehnika. Un, ja vien kaut kam vēl nav vieta atradusies jaunajā veikalā, tad pircējiem par to nemaz neesot jāuztraucas, jo, kā «Liesmai», izrādot veikala izkārtojumu, uzsvēra uzņēmuma speciālists darbā ar masu medijiem madonietis AIGARS KREICBERGS, ar pilnīgi visu preču sortimentu jebkurš interesents var iepazīties internetveikalā www.kvarcs.lv. «Un tas, kas ir redzams internetveikalā, pēc pircēja vēlmes būs pieejams arī veikalā Valmierā, tātad: pasūti internetā, bet saņem Valmierā! Un nav pēc preces jābrauc uz Rīgu vai jāuztraucas par dārgu piegādi!» – tā darbu ar klientiem skaidro Aigars. Viņš arī piebilst, ka veikalā būs pieejamas ne tikai speciālistu konsultācijas, bet ar laiku tiks risināts jautājums arī par tehnikas remontu un vēl citiem servisa pakalpojumiem.

Aplūkojot veikala abos stāvos izvietoto daudzpusīgo sadzīves tehnikas preču klāstu, nevar nepamanīt, ka blakus tādiem ļoti populāriem zīmoliem kā «Philips», «LG», «Samsung», «Electrolux», «Wirlpool», «Bosch» un vēl citiem lielā izvēlē ir arī sadzīves tehnika ar tādiem varbūt mazāk zināmiem zīmoliem kā «Bauer», «Silverlains», «Elica», «Stollar», «Sage» un citiem.

Kādēļ tāda daudzveidība? – to «Liesma» vaicāja SIA «Kvarcs» dibinātājam, vadītājam, uzņēmējam HARIJAM LUCĀNAM. Viņš teica: «Uzņēmums pastāv jau kopš 1992. gada. Pa šiem gadiem pietiekami labi esam iepazinuši ne tikai tirgu un pircējus, bet arī ražotājus. Ar vairākām to pārstāvniecībām jau gadiem ilgi sekmīgi sadarbojamies tieši, bez starpniekiem. Savos veikalos tirgojam galvenokārt pārbaudītas vērtības: nebūt lētas sadzīves tehnikas, toties būs tāda, par kuru esam pārliecināti, ka tā kalpos gadiem ilgi par klientam labu cenu! Domājot par valmieriešiem, esam pacentušies, tādēļ droši varam apgalvot, ka ārpus Rīgas mūsu uzņēmuma Valmieras veikalā ir pats lielākais sadzīves tehnikas preču klāsts. Mums Valmiera ļoti patīk, tādēļ darīsim visu iespējamo, lai mūsu veikals ar laiku kļūtu tikpat populārs kā dzimtajā Madonā!»

VEIKALA ATKLĀŠANĀ. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru