Labāk iztiksim bez "bučas"!

- 15.Jūnijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Uz redakciju zvana satraukts autovadītājs, vīrs ar stāžu pie sava spēkrata stūres, un pauž emocijas par situāciju, kuru piedzīvojis auto stāvlaukumā pie mazā veikala Rimi (bijušā Supernetto) Rubenes ielā Valmierā.

Viņa automobilim, kas rātni stāvējis savā iezīmētajā kabatiņā, draudīgi tuvu vairākas reizes pietuvojies, mēģinot blakus esošajā tukšajā kabatā noparkoties, kursanta (šajā gadījumā pat nav svarīgs dzimums) stūrēts kādas autoskolas mācību auto. Lieki teikt, ka tādā brīdī katram normālam cilvēkam, savā personīgajā par paša naudu pirktajā transporta līdzeklī sēžot, mutē ielavās pa necenzētas leksikas fragmentam, iespējams, arī paliek aukstas kājas vai kāds papildu sirms mats uz galvas parādās, iedomājoties par iespējamās metāliskās bučas sekām... 

Ar šādām situācijām tagad jārēķinās. Necitējot konkrētus likuma paragrāfus, tomēr gribu atzīmēt, ka jau kādu laiku spēkā ir jaunā kārtība autovadītāja tiesību kārtošanas valsts eksāmenā, kad kursanta izbrauciens notiek reālā satiksmē un pavisam reālās dzīves piedāvātajās situācijās.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru