Lai radītu prieku bērniem

- 26.Novembris, 2021
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Drosmes kaste ir tāds brīnumains veidojums, kas piepildīts ar daudzām, daudzām mazām lietiņām, kuras katra spēj darīt lielas lietas.

Par godam izturētu injekciju, sāpīgu procedūru, medicīnisko manipulāciju mazais pacients drīkst ieskatīties Drosmes kastē un izvēlēties sev kādu dāvaniņu, ņemt to līdzi uz mājām un atcerēties ārstēšanos slimnīcā ar drusku priecīgāku prātu. 

Vairāk par to stāsta Vidzemes slimnīcas Bērnu slimību nodaļas virsārste IRINA KRASTIŅA un  virsmāsa IVETA BĒRZIŅA. 

Iveta Bērziņa: «Ideja par šādu kasti sākās maijā, kad Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes brigādes pārstāvji ieradās pie mums ar Drosmes kastēm, kurās par darbinieku saziedotajiem līdzekļiem tika sarūpētas dāvaniņas mazo pacientu iepriecināšanai un stiprināšanai, kad viņiem veicama nepatīkama vai sāpīga procedūra. Viņu iniciatīvai sekoja arī Vidzemes apgabaltiesas pārstāvji. Un 5. novembrī arī Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolēni iepriecināja mazos pacientus ar bagātīgu Drosmes kastes papildinājumu. 

RADĪT BĒRNIEM PRIECĪGAS EMOCIJAS slimnīcā var arī ar Drosmes kastes palīdzību. No kreisās: māsas palīgs Inga Grigiene, virsmāsa Iveta Bērziņa un medicīnas asistente Elza Melbārde. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru