Lai veiksme jaunajam komandierim!

- 10.Oktobris, 2023
Mūsu drošībai
Laikrakstā

Lietainajā ceturtdienas pēcpusdienā, klātesot Latvijas Zemessardzes komandierim Kasparam Pudānam, Kaugurmuižas militārās bāzes ierindas laukumā notika ZS 22. kaujas nodrošinājuma bataljona komandiera maiņas svinīgā ceremonija – līdzšinējais komandieris pulkvežleitnants Dmitrijs Oreškins nodeva bataljona karogu majoram Zigmāram Krilovam.

«Zemessardze ir īpaša Bruņoto spēku struktūra – lai arī mūs visus vieno zvērests, reglamenti, formas tērps un ekipējums, zemessargi atšķiras ar savu nodarbošanos, savu ikdienu, savu pieredzi un savām zināšanām, kā arī ar savu teritoriju, par kuru esat atbildīgi, par kuru cīnāties kopā ar sadarbības partneriem pašvaldībās un novados,» klātesošos uzrunāja Kaspars Pudāns. «Lai tas viss darbotos, liela loma ir vienību komandieriem, bataljona komandieriem, kuriem doti dažādi instrumenti – zināšanas, pieredze, atbalsts, kas jāīsteno vienā kopējā procesā mūsu valsts aizsardzībā. Un es ar gandarījumu varu teikt, ka pulkvežleitnants Oreškins bez dažām dienām piecos gados, vadot savu vienību, ir paveicis to, ko mēs sagaidām no bataljona komandieriem.»

DROŠĀS ROKĀS. ZS 22. kaujas nodrošinājuma bataljona karogu turpmāk augstu turēs majors Zigmārs Krilovs. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru