Latvijas čempionātā spiningošanā no laivām

- 28.Maijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Tradicionāli nu jau vairākus gadus valsts čempionāts spiningošanā no laivām tiek uzsākts Burtnieku ezerā no kempinga Ezerpriedes. Jāteic, ka šī ir vislabākā vieta, kur ezerā noorganizēt šādas sacensības: pie saimnieces Zanes Jēgeres kempingā ērtas naktsmītnes un atbilstoša infrastruktūra, bet vislielākais prieks par iztīrīto un bojām apzīmēto kanālu, kurā bez grūtībām ērtu vietu var atrast vairāki desmiti laivu.

Čempionāta pirmā kārta šogad notika 18. un 19. maijā. Sacensībās piedalījās 16 komandas (pa divām ekipāžām ar diviem dalībniekiem katrā), vēl 5 ekipāžas cīnījās individuālajā vērtējumā. Par čempiona titulu sestdienas rītā cīņu uzsāka 74 dalībnieki ar 37 laivām. Spiningotāju vidū bija pasaules spiningošanas čempionātu un arī pēdējo – ceturto – pasaules makšķerēšanas sporta spēļu Dienvidāfrikā dalībnieki. Dalībnieku vidū arī mūsējie – Valmieras MMB komanda: pirmajā ekipāžā Imants Saulītis un Māris Audriņš, bet otrajā – Arnis Vilnis un Kaspars Šics.

Apkopojot abu dienu sacensību rezultātus, ekipāžu vērtējumā diezgan negaidīti pirmo vietu ar vietu summu 7 izcīnīja mūsu otrā ekipāža Arnis Vilnis un Kaspars Šics! Otrajā vietā ar vietu summu 8 Valters Rubenis un Roberts Valters no Fishbon komandas, bet trešie – ar vietu summu 12 – Agris Rudzāns un Māris Bremze no Lucky John komandas.

Mūsu otrā ekipāža ar 43 punktiem ierindojās 22. vietā. Kā atzīmēja sacensību dalībnieki, Burtnieks šogad bijis pavisam citādāks nekā iepriekšējos gados, jo pirmajā sacensību dienā četras ekipāžas vispār palika bez loma. Komandu vērtējumā pirmā vieta Lucky John ar 21 punktu, otrā vieta AJ- GO Fishing team ar 30 punktiem un trešā – Fishbon ar 34 punktiem. Augstajā ceturtajā vietā Valmieras MMB komanda ar 50 punktiem, kas ir ļoti labs rādītājs tik nopietnā konkurencē. Nākamā čempionāta kārta paredzēta jūnijā Daugavā Rīgas HES ūdenskrātuvē. Turēsim īkšķus par mūsējiem!

PIRMĀS KĀRTAS UZVARĒTĀJI. Veiksmīgākās ekipāžas biedri (no kreisās) Kaspars Šics un Arnis Vilnis kopā ar mūsu ekipāžas tiesnesi Andri Vīru (pēc sacensību nolikuma katram ekipāžas tiesnesim tiek izlozēta pretinieku komandas ekipāža, kuras lomus viņš mēra, izvērtē atbilstību noteikumiem un piefiksē sacensību protokolā). Uzvarētāju ekipāžas tiesnesis tiek apbalvots kopā ar savu ekipāžu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru