«Lauksalacai» – kārtējā pārbaudījumu sezona

- 12.Septembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Mazsalacas pagasta «Priedājos», kā zināms, gandrīz trīsdesmit gadus saimniekoja lauksaimniecības kooperatīvā sabiedrība, kas tikai samērā nesen pārtapa par SIA «Lauksalaca».

Arī jaunajā uzņēmējdarbībā turpinās iepriekšējā saimnieciskā darbība: graudkopībā, sēklkopībā, piena lopkopībā un paralēli lauksaimnieciskajai ražošanai arī degvielas tirdzniecībā. Zinot, cik untumaini bija šā pavasara un vasaras laika apstākļi, vēlējāmies dzirdēt, kā tie kopumā ietekmējuši «Lauksalacas» darbus un plānus.

Kad ierodamies «Priedājos», birojā darbu plānošanā sastopam vien SIA «Lauksalaca» valdes priekšsēdētāju Larisu Gerasimovu un agronomi Līgu Taimu, visi citi devušies jau katrs savos darbos, jo, izmantojot labos laika apstākļus, vēl kuļami pēdējie graudaugi, pļaujami necerēti leknie zālāju atāli, jāar zeme un jāsēj ziemāji, jāseko līdzi arī remontdarbiem darbnīcās un fermā. Darāmā ir pietiekami, jo lauksaimniecības uzņēmumam apsaimniekošanā joprojām ir vairāk nekā 800 hektāru zemes, ap 200 slaucamo govju un gandrīz 100 jaunlopu, kuru ziemošanai nepieciešams sagatavot pavisam 3600 lopbarības ruļļus.

LARISA GERASIMOVA: «Neslēpšu, ka es kā vadītāja brīžiem esmu strauja, emocionāla un arī ar ambīcijām, tādēļ ir labi, ka līdzsvaram uzņēmuma vadībā ir izpilddirektors Ritvars, kas kā tāds miera mika padara daudz.» Alekseja Koziņeca foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru