Līderu trio nemainās

- 18.Maijs, 2021

Pagājušajā piektdienā Optibet Latvijas futbola virslīgas kārtējo spēli viena no turnīra līdervienībām Valmiera FC aizvadīja izbraukumā, mačojoties ar FK Ventspils sastāvu.

Mūsējie pēc piektdienas spēles varēja kļūt par turnīra tabulas vienīgajiem līderiem, ja Rīgas Futbola skola Liepājā vienlaikus notiekošajā spēlē zaudētu kaut punktu, taču visai nervozajā cīniņā, kurā vispirms vadībā izvirzījās laukuma saimnieki, savukārt rīdzinieki, lai atspēlētos, izmantoja laukumā sākušās nekārtības un rezultātu izlīdzināja, bet vēlāk arī iesita izšķirošo golu, panākot nepieciešamo uzvaru ar 2:1.

Mūsējie uzvaru Ventspilī nodrošināja pirmā puslaika pēdējo piecu minūšu laikā: 41. minūtē izcēlās Mena, bet četras minūtes vēlāk – Kožedubs. Arī otrajā puslaikā valmierieši izveidoja vairākas bīstamas situācijas pie pretinieku vārtiem – 62. minūtē savu mača statistiku dubultot iespēja bija Menam izgājienā 1:1 ar mājinieku vārtsargu Vladislavu Lazarevu, kas gan atminēja bumbas lidojumu tuvajā stūrī un sitienu atvairīja.

66. minūtē Džoiskima Davas piespēli mūsējo vārtsargam Rihardam Matrevicam pārtvēra vents­pilnieku rezultatīvākais uzbrucējs Marks Kurtišs un Rihardam nekas cits neatlika, kā mesties viņam kājās, par ko mača galvenais tiesnesis mūsu vārtu vīru brīdināja un nozīmēja 11 metru sitienu, kuru izpildīt devās pats cietušais.

RIHARDS MATREVICS izpērk grēkus, tverot Kurtiša izpildīto 11 m soda sitienu. Jāņa Līgata foto