Lietota auto maiņa pret jaunu BMW X5

21.Janvāris, 2020
Apmaksātā publikācija
Portālā

Nepieciešamību pēc sava auto var skaidrot ar daudziem iemesliem, bet to vidū var būt arī tādi argumenti, kas uzliks jums par pienākumu iegādāties nevis vienkārši automašīnu, bet imidža transportlīdzekli! Auto, kas skaidri akcentēs jūsu reputāciju – ne tikai pārvietošanās līdzekli, bet jūsu tēlu, statusu darbā, imidžu biznesā, draugu un tuvinieku lokā. Kāpēc daži auto modeļi sasniedz augstāko popularitātes pakāpi, bet vairums paliek ēnā? Lieliska auto reputācija tiek panākta vispirms tā zīmola dēļ, pēc tam jau, pateicoties esošo īpašnieku atsauksmēm. Tāpēc, pērkot uzticama pasaules zīmola automašīnu, jūs garantējat ne tikai sava tēla prestižu, bet arī komfortablu pārvietošanos.

Par vienu no šādiem Premium klases auto tiek uzskatīts BMW X5. Šim modelim ir tik daudz priekšrocību, kas šo auto ir padarījušas par Bavārijas auto rūpniecības leģendu. Kas to ir veicinājis? Pirmkārt, nosaukums: BMW. Otrkārt, tas ir bezceļnieks, kas daudzu parametru dēļ tiek uzskatīts par vienu no drošākajiem pasaulē, pateicoties savām īpašībām. Treškārt, Vācijas jaunākās tehnoloģijas ir dāvājušas šim modelim milzum daudz opciju komforta sistēmā. Rezultātā mēs esam ieguvuši auto, kuram jau vairākus gadu desmitus reti kurš spēj līdzināties.

Pateicoties saviem pateicīgajiem īpašniekiem, BMW X5 ir pārspējis visas izstrādātāju gaidas un gadu laikā ir ieguvis vairākas jaunas virsbūves, bet komplektāciju daudzumu nav iespējas saskaitīt. Tas viss izskaidro X5 milzīgās popularitātes faktu.

 

Vienkāršākais un lētākais BMW X5 iegādes veids

Bez tā, ka jums vienmēr ir iespēja izvēlēties to vai citu automašīnu (https://lkcentrs.lv/ ), jūs iegūstat arī iespēju pastāvīgi noteikt auto izmantošanas vai iegādes metodi. Pievērošot uzmanību tam, ka BMW X5 var maksāt gan vairākus tūkstošus, gan vairākus desmitus tūkstošus eiro, katrs nākamais īpašnieks nosaka sev optimālu šīs automašīnas iegādes variantu. Pagaidām visizdevīgākais un vienkāršākais BMW X5 iegādes veids ir līzings jeb noma (atkarībā no tā, kādu līzinga veidu jūs izvēlēsities).

Iegādāties BMW X5 līzingā iespējams gan tad, kad automašīna ir pilnīgi jauna, gan tad, kad automašīna jau tikusi ekspluatēta. Pilnīgi jauna BMW X5 līzingā no auto salona parasti izmanto operatīvo līzingu (ilgtermiņa nomu, kas neuzliek klientam pienākumu iegādāties automašīnu pilnībā). Tas ir lielisks veids kā izmēģināt automašīnu ilgāku laika periodu un labāk to novērtēt. Kaut arī, noformējot jaunu BMW X5 līzingā, jums noteikti tiks piedāvāta iespēja veikt testa braucienu. Šāda lojalitāte skaidrojuma ar automašīnas palielo cenu – klientam ir jāpārliecinās, cik komfortabli tas jūtas pie BMW X5 stūres.

Iegādājoties lietotu BMW X5, parasti izmanto finanšu līzingu (ilgtermiņa auto nomu, kas paredz transportlīdzekļa izpirkšanu pilnā apmērā). Šo auto iegādes veidu izvēlas tie, kam auto kredīts nav pieejams stingro prasību dēļ vai kas jau ir pārliecināti par līzinga izdevīgumu.

Reizē ar diviem galvenajiem BMW X5 līzinga veidiem finanšu kompānijām un auto saloniem ir vēl divi piedāvājumi, kas būtībā ir līzings ar paplašinātām iespējām:

  • Atgriezeniskais līzings – darījums starp kreditoru un BMW X5 īpašnieku, kur pirmais izpērk automašīnu no otrā un uzreiz nodod viņam šo transportlīdzekli līzingā. Tādā veidā klientam paliek automašīna, bet viņš saņem nepieciešamo naudas summu.

  • Pilna servisa līzings – var būt kā operatīvais, tā arī finanšu. Šīs auto nomas kategorijas galvenā īpašība – bez iespējas lietot BMW X5 klients saņem papildus pakalpojumu klāstu: apdrošināšanu, jaunas riepas un riepu montāžu, degvielas kartes, remontu, tehnisko apskati un citas tehniskas opcijas.

Pilns piedāvājums pēdējā BMW X5 līzinga veidā no citiem auto nomas veidiem atšķiras ne tikai ar komfortablu servisu, bet arī ar cenu (tā būs daudz augstāka par parastu nomu).

 

Kādus pakalpojumus var iegūt reizē ar BMW X5 līzingu?

Kreditori līzingā ir finanšu kompānijas, kam ir savi auto plači vai kas sadarbojas ar auto tirgiem, tādiem kā, piemēram, Latvijas Kredītu Centrs. Tāpēc, ja jūs jau esat automašīnas īpašnieks, kreditors var piedāvāt jums izdevīgus līzinga nosacījumus: jūsu auto izpirkšanu vai nodošanu kreditora rokās kā pirmo iemaksu. Ja ar pirmo situāciju viss ir skaidrs (automašīnas cena, iespējams, būs mazliet zemāka par tirgus cenu, toties darījums notiks ātri un kvalitatīvi), tad otrā notiek pēc šāda principa: kreditors piedāvā jums noteiktu summu par jūsu automašīnu, bet jūs to nesaņemat uz rokām: summa uzreiz tiek ieskaitīta iegādājamās automašīnas līzinga atmaksas kontā.

Šāda prakse ir sastopama arī salonos, kas piedāvā jaunus BMW: oficiālais pārstāvis bieži piedāvā izpirkt sava zīmola automašīnas par pievilcīgu cenu ar nosacījumu, ka klients iegādājas pie viņa nākamo auto, bet jau jaunu BMW bez nobraukuma.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru