LOK prezidents joprojām airē!

- 16.Septembris, 2020
Sports
Laikrakstā

Septembris šoruden paiet sporta zīmē gan Latvijā, gan arī Valmierā, tāpēc īstā reize aci pret aci aprunāties ar  galveno sporta cilvēku Latvijā. Liesmas ciemiņš – jaunais Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents ŽORŽS TIKMERS. 

LOK prezidenta amatā esat samērā nesen, tāpēc sestdien jums bija pirmā LOK prezidentu kausu izcīņa golfā. Kādas sajūtas,  atrodoties Avotu golfa laukumā Valmieras pievārtē?

Sajūtas brīnišķīgas. Tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt, es piedalos pasākumā, kas ir unikāls Latvijā un, domāju, arī Eiropā. Jo nacionālo olimpisko komiteju prezidentu kauss šeit notiek jau 14. reizi. Atgādināšu, ka golfs ir olimpiskais sporta veids, kas jau  iekarojis popularitāti Latvijā. Manuprāt, tādā pārredzamā nākotnē labākajiem Latvijas golfa spēlētājiem ir iespēja sevi pilnveidot un, iespējams, arī papildināt Latvijas olimpisko komandu.

Olimpiskā kustība jums pašam ir, kā saka, līdz mielēm pazīstama. Cik zinu, jums kā olimpietim akadēmiskajā airēšanā 1980. gads ar Maskavas spēlēm ir īpašs...

Jā. Atgādināšu, ka es šo olimpisko ceļu esmu izgājis no skolas sola līdz olimpiskajai medaļai. Sportista karjera, ceļš, konkurence un ar to saistītie prieki, arī zināmā mērā zaudējumi ir man ļoti tuvi un pazīstami kā sportistam. Tik tiešām, pirms 40 gadiem latviešu komanda – mēs bijām četri latviešu airētāji, stūrmanis, kā arī treneris no Latvijas...

ŽORŽS TIKMERS.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru