Lokomotīvju depo nostrādāja!

- 4.Oktobris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Cik laba sajūta žurnālistam pēc kārtējām vēlēšanām – tu, cilvēk, atkal vari bez problēmām runāties ar jebkuru tevi interesējošu cilvēku, arī izteikties par viņu, nebaidoties par to, ko par publikāciju laikrakstā pēc tam teiks politiskās reklāmas cerberi no KNAB.

Jāteic, ka drukātās preses izdevējiem par sliktu krietni vien mainījušās politiskās reklāmas tradīcijas – ikviens, kurš kaut nedaudz skaita deputāta krēsla nosacītajā pirkšanā ieguldāmās finanses, taču apmaksāta reklāmas laukuma vietā izvēlēsies bezmaksas pagrozīšanos sociālajos tīklos...

Taču vēl drošāks panākuma garants ir piemeklēt sarakstam atbilstošu lokomotīvi. Un 14. Saeimas vēlēšanās vesels lokomotīvju depo taču sanācis no Valmieras novada deputātu korpusa! Lai neapvainojas pārējie novadnieki, kuri trāpījuši Jēkaba ielas simtniekā ar vēl citām personīgajām kvalitātēm, taču par šiem četriem vīriem prasās parunāt atsevišķi. 

Jānis Skrastiņš, savējo vidū mīļi saukts par Ugunsjanku, stiprinās esošā un, visticamāk, arī nākošā premjera Krišjāņa Kariņa Jaunās Vienotības frakciju. Jau šajā gadījumā vien varam teikt, ka mūsu novada pašvaldība atkal ir Saeimas vēlēšanās izvilkusi pilno lozi.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru