Lūcija Treimane savos 103 – viesus sagaida moža

- 13.Janvāris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Otrdiena laikraksta «Liesma» redakcijā iesākās ar gaišu, labestības pilnu ziņu. Rūjienas novada Jeru pagasta pārvaldes vadītāja Indra Celmiņa vēstīja: «Mums šodien lieli svētki. Svinēsim mūsu Lūcijas tantes 103. dzimšanas dienu!» Vienojāmies, ka pēc pasākuma saņemsim par to kādu rindiņu un arī foto.

Tā kā pasaulē un arī Latvijā joprojām viss ir pakārtots un pielāgots Covid-19 pandēmijas izplatības ierobežošanai, tad arī Rūjienas novada domes un Jeru pagasta pārvaldes vadībai nācies meklēt radošu un visiem drošu pieeju gados cienījamākās Jeru pagasta iedzīvotājas LŪCIJAS TREIMANES sveikšanai 103. jubilejā.

Sarunā Indra uzsvēra, ka tā jau esot skaista tradīcija ik gadu janvāra sākumā doties pie jubilāres un kopā ģimeniskā lokā nosvinēt kārtējo skaisto gadskārtu. Visi zinot, ka arī Lūcijai šis kopā būšanas un garā mūža atzinības mirklis esot svarīgs, tādēļ viņa tam gatavojoties un to allaž gaidot.

JUBILEJĀ. Cienījamā Lūcija Treimane savā 103. gadskārtā kopā ar sveicējiem: Gunti (no labās), dēlu Ansi, Indru un Dzintru. Ulda Rusmaņa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru