Mākslinieks Ziedotāju brokastīs

- 2.Jūnijs, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piektdien, 28. maijā, Zoom tiešsaistē notika VNF Ziedotāju brokastis, kurās tikās fonda atbalstītāji un VNF Ziedotāju kluba biedri. Kā īpašais viesis tajās piedalījās mākslinieks Artis Bute. 

Gleznotājs Artis Bute pastāstīja par savu iesaisti: «Es jau daudzus gadus nodarbojos ar labdarību, kā es savā profesionālajā ziņā varu – dodot gleznas. Sākums tam bija Rotari kustība Latvijā, jo es pats kādreiz biju Rīdzenes Rotari kluba biedrs. Un novembrī Rotari klubi rīko labdarības balli ar mākslas darbu izsoli. Esmu arī  ziedojis savas gleznas pasākumam, kas notiek Mūzikas namā Daile un ar mākslas darbu izsoli vāc līdzekļus aktieriem un teātra darbiniekiem, lai uzlabotu viņu veselības stāvokli. Man dara prieku tas, ka es kādam varu darīt labu. Tāpēc es atsaucos uz Daces Dēnavas aicinājumu un uz Valmieras novada fonda 15 gadu jubileju ziedoju gleznu. Tas, ka šī glezna tika uzdāvināta fonda pirmajiem ziedotājiem, ir ļoti demokrātisks solis.

Es gleznoju klusās dabas, un šis darbs ir klasiska klusā daba. Tur ir redzama klasiska antīkā skulptūra, kas simbolizē stabilitāti un nezūdošas vērtības. Tas ir īpaši svarīgi mūsu laikos, kad viss tik neskaidrs un kad savas vērtības tiek noliktas malā.

DARBS «KLUSĀ DABA AR STATUJU». Valmieras novada fonda foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru