Mālu ielā būs īsts asfalts!

- 31.Jūlijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Visticamāk, ka augusta otrajā pilnajā nedēļā Valmierā sāksies pamatīgi rekonstrukcijas darbi vēl vienai pilsētā vitāli svarīgai satiksmes artērijai – tiks uzsākta Mālu ielas posma no Beātes ielas (Limbažu ielas rotācijas apļa) līdz Matīšu šosejai pārbūve.

Šī projekta realizācija uzlabos gan iedzīvotāju pārvietošanās apstākļus un drošību, gan šo ielu izmantojošo komersantu vajadzības pēc ērtas satiksmes infrastruktūras.

Šajā Mālu ielas posmā satiksmes intensitāte un arī kājāmgājēju kustība jūtami pieauga līdz ar lielveikala Depo uzbūvēšanu, jo uz šo valmieriešu un pilsētas viesu iecienīto pirkumu vietu tieši Mālu iela bija vistaisnākais virziens gan no Georga Apiņa un Beātes ielu daudzdzīvokļu namu kvartāliem, gan tranzīta maģistrāles Igaunijas robeža Valgā – Valmiera turpinājums pa Valkas un Rubenes ielu līdz Limbažu ielas rotācijas aplim un no tā jau tālāk uz Depo pie Matīšu šosejas.

Vēl vairāk satiksmes – transportam, arī gājējiem un velosipēdistiem – intensitāte šajā Mālu ielas posmā pieauga pēc abu daudzdzīvokļu īres namu Mālu ielā 1 un Ķieģeļu ielā 8 uzcelšanas. Tā kā šis ielas posms veido īsāko maršrutu, savienojot Valmieras centru ar šo pilsētas daļu, Mālu iela ir maršruta svarīga daļa arī tuvumā esošo izglītības iestāžu audzēkņiem, Jāņparka iedzīvotājiem un vēl citiem satiksmes dalībniekiem – i vietējiem, i iebraucējiem. Šajā ielas posmā atrodas arī iebrauktuve Valmieras SOS bērnu ciematā un lielveikala Depo preču piegādes vārti, tāpēc līdz šim te bija ātruma ierobežojums līdz 30 kilometriem stundā, bet kā šīs zīmes fizisks papildinājums bija arī guļošais policists pirms iebrauktuves no centra puses.

BŪS VISS NO JAUNA. Šajā Mālu ielas posmā gan braucamā daļa būs no īsta asfaltbetona, gan gājējiem un velosipēdistiem būs savs, apgaismots celiņš.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru