Mana pilsēta Rūjiena!

- 3.Augusts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aizvadītās nedēļas nogalē ar daudziem pasākumiem un izklaidēm dažādām gaumēm kārtējos pilsētas svētkus svinēja Rūjiena. Šoreiz kopā būšanas svinību devīze bija: «Satikts Rūjienā!» Plašāk par satikšanos, iepazīšanos vai patīkamu atkalredzēšanos vēstām fotoreportāžā šā laikraksta 5. lappusē.

Vai gan svētki iedomājami bez pārsteigumiem? Par tiem jau laikus bija domājuši un gādājuši ļoti daudzi. Arī rūjieniete, grafiskā dizainere IRITA POLE.

Sociālajos tīklos viņa bija ievietojusi šādu ziņu: «Izveidoju dažus T-kreklu variantus par godu Rūjienas pilsētas svētkiem! Ja arī tev ir kāda interesanta ideja savam T-kreklam – nāc pie manis, palīdzēšu to realizēt!» Informācijai klāt bija pievienoti foto, kas ātri vien izraisīja daudz pozitīvu atsauksmju. Tad nu arī «Liesma», viesojoties Rūjienas svētkos, nolēma apciemot Iritu un viņas salonu – darbnīcu ir.it.art – dizaina pakalpojumi, kas atrodas Rūjienā, Raiņa ielā 5.

Irita mūs sagaida uz kāpnēm pie sava uzņēmuma ieejas, viņai mugurā balts T-krekls ar košu Rūjienas simboliku. Patriotiski un reizē arī tik mīļi! Un tad jau laiks arī apskatīt Rūjienas svētkiem radīto darbu paraugus, bet pirms tam dzirdam Iritas uzņēmējdarbības veiksmes stāstu: «No šā gada aprīļa strādāju kā pašnodarbinātā. No 2015. gada kā grafiskā dizainere galvenokārt sadarbojos ar tipogrāfijām, reklāmas aģentūrām, firmām, uzņēmumiem un privātpersonām.

RADĪTI SVĒTKIEM. Irita un viņas zelta krāsas apdruka «Rūjienietis» uz siltās jaciņas.

DAŽI NO T-KREKLIEM. Ārijas Romanovskas foto

 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru