Mēģināsim darīt iespējami labāko

- 25.Novembris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Valdības veidošanas laiks ir aizgājis, pirmās trīs nedēļas bijušas nepietiekami produktīvas.

Mēs tomēr esam pietiekami atbildīgs spēks, vispār mēs pieņemam Krišjāņa Kariņa piedāvātās ministrijas. Diemžēl bez diskusijām par labāko spēku izvietojumu. Bet mēs esam nākuši, lai strādātu, un līdz ar to arī šīs Apvienotajam sarakstam piedāvātās četras ministrijas mēs mēģināsim sakārtot iespēju robežās. Nē, tas nav gluži sakostiem zobiem – ja nav bijusi diskusija, tad tur nav ko zobus kost vai nekost, vienkārši mēs varam strādāt arī tādā veidā. 

Pie valdības deklarācijas izstrādes ir ļoti daudz ko darīt, jo tā metode – būvēt deklarāciju no apakšas, bez politikām, bez prioritātēm no augšas – ir radījusi šobrīd melnrakstu gandrīz ar 400 punktiem, kur stratēģiski jautājumi, ļoti augstas prioritātes jautājumi, mijas ar otrā līmeņa taktiskiem jautājumiem. Tur būs ko darīt! Šobrīd pieeja – vienkārši ielikt iekšā visas vēlmes pa nozarēm, taču tām pretī nav finansiālā rāmja. Pašreizējie aprēķini rāda, ka apmēram par 1,6 miljardiem eiro vēlmju saraksts pārsniedz to, kas tur ir ielikts iekšā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Rūvenietis - 29.Novembris, 2022 - 17:01

Kādēļ Liesma izteikti cītīgi Pīlēna neiespējamās misijas iedomas popularizē, it kā citu, daudz reālāku vairs nebūtu? Cik jums Apvienotais saraksts psr šiempriekšvēlēšanu aģitācijas materiālu turpinājumiem maksā un vai KNAB par tiem zina un uzskaita?

cēsnieks - 29.Novembris, 2022 - 19:59

Kāpēc neiespējamā misija? Drīzāk tāda varētu būt iespēja Kariņa valdībai izvilkt līdz 15. Saeimai. Kā nupat no savas blindāžas pirmdienas rīta panorāmā teica raženi apaugušais prātvēders Rozenvalds, šoreiz ir varianti valdībai, ne tikai tas, ko šobrīd taisa. Taču paniskas bailes no alternatīvas noteikti mobilizē visus trīs pirmā valdības lasījuma čomus. Jo pie siles obligāti jātiek!

Pievienot komentāru