Meitenes izklaidējas, akmeņus cilājot

- 9.Decembris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Politiski profānās Līgas Meņģelsones bīdīšana politiskā nāvē – veselības ministra amatā – koši uzrāda, ka savas veiksmes apreibinātiem politiķiem ir vien­alga, ko par viņu izdarībām domājam mēs, «vienkāršā tauta».

Turklāt runa nav tikai par pašu Apvienoto sarakstu, Edvardu Smiltēnu, Edgaru Tavaru un citiem šī politveidojuma brašuļiem. Protams, ir pretīgi noskatīties, kā uzpūtīgie kundziņi, lai paši paliktu Jēkabielas komfortā, klaji slēpjas aiz sev priekšā pagrūstas sievietes ne pārāk platā auguma. 

Var jau diskutēt, vai pati Meņģelsone, brīvprātīgi bāžot galvu cilpā (un žēlojoties, ka ģimene esot pret), ir «pilns rublis». Taču atceramies arī citus vientiešus, ko iemānīja lamatās ar glaimiem un pasolījumiem. «Protams, Zatlera kungs, – varēsiet vismaz reizi nedēļā operēt!»

Taču arī esošais-topošais Ministru prezidents Krišjānis Kariņš turpināja šo sarakstnieku blēņu ludziņu, smīnīgi izsakot vien izbrīnu par šādu izvēli. Ja viņš kategoriski tai iebilstu, AS patielējoties nāktos atrast nopietnāku kandidatūru tik traģiskā stāvoklī nolaistajai nozarei. Turklāt, cik zināms, veselības ministra portfelim jau bija piemeklēti un uzrunāti krietni pārliecinošāki kandidāti – tikai tos pašus neesot izdevies pārliecināt.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru