Meklēs vietu zem sargeņģeļa spārna

- 13.Decembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra pirmsskolas bērni sagatavojuši priekšnesumu, lai piedalītos koncertā «Zem sargeņģeļa spārna».

Radošie bērni un viņu skolotāji publiku pārsteidz ik gadu, jo jau tradicionāli piedalās labdarības akcijas Nāc līdzās Ziemassvētkos! lielkoncertā. Šīs svētdienas vakarā koncerts klātienē baudāms Rīgā, Torņakalna baznīcā, un tajā ierasti kopā pulcējas bērni ar īpašām vajadzībām no visas Latvijas, kas savās mācību iestādēs kopā ar skolotājiem un ar milzīgu ģimenes atbalstu sagatavojuši atšķirīgus priekšnesumus. Bērni, pusaudži, jaunieši dzied, deklamē, dejo, spēlē mūzikas instrumentus un to visu dara uz lielas un greznas skatuves kopā ar Latvijā labi zināmiem mūziķiem. Šādi koncerti notikuši uz teātru un koncertzāļu skatuvēm, bet šoreiz īpašs Ziemassvētku stāsts tiks izstāstīts Torņakalna baznīcas sienās.

«Bērni arī šogad ir sagatavojuši interesantu priekšnesumu. Pirms lielā notikuma to esam gatavi parādīt citiem bērnudārza audzēkņiem, skolotājām, vecākiem,» sacīja Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra direktore Iveta Kļaviņa, aicinot arī «Liesmu» paciemoties lielā notikuma mēģinājumā.

BĒRNI UN SKOLOTĀJAS paveikuši radošu, bet reizē grūtu darbu, sagatavojot jaunu priekšnesumu lielajam Ziemassvētku koncertam. Trešdienas pēcpusdienā bērni visu apgūto rādīja saviem vecākiem, grupiņu biedriem, skolotājiem un ciemiņiem. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru