Melbārdis atgūst braukšanas garšu

- 19.Janvāris, 2021
Sports
Laikrakstā

Sestdien un svētdien Šveicē Sanktmoricas dabiskā ledus trasē notika kārtējie Pasaules kausa izcīņas posmi bobsleja divnieku un četrinieku ekipāžām. Tā kā Oskars Ķibermanis iedzīvojies cirkšņa savainojumā, līdera lomu vajadzēja uzņemties Oskaram Melbārdim, kurš pierādīja, ka pēc veselības sakārtošanai veltītā pārtraukuma ar katrām sacīkstēm atgūst braukšanas garšu.

Sestdien Oskars trasē devās kā septītais ar jaunajām Wallner kamanām, kuras iestūma mūsu šobrīd spēcīgākais stūmējs Matīss Miknis. Salīdzinājumā ar sāncenšiem mūsējiem nebija pati izdevīgākā starta pozīcija, jo gaisa temperatūra vēl bija ap mīnus 20 grādiem, līdz ar to ledus slīdamība ne tik laba kā vēlāk startējošajiem konkurentiem, tomēr brauciens padevās samērā normāls ar septīto laiku finišā, kad trasi bija veikuši visi 22 dalībnieki.

Otro braucienu Melbārdis veica vēl pārliecinošāk – 1:06,23,  uz pavisam īsu brīdi kļūstot pat par trases rekordistu (šajā trasē rekordus reģistrē katru gadu no jauna) un summā paceļoties uz 6. vietu. 

HOPS! – un Oskars jau kamanās. Viestura Lāča (bobslejs.lv) foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru