Mēs tikāmies martā ...

- 6.Aprīlis, 2016
Izglītība
Laikrakstā

Ziemas un pavasara mija ir laiks, kad notiek Valmieras starpnovadu arodbiedrības ikgadējais muzikāli radošo pedagogu saiets — šajā reizē par tēmu «Mūsu maestro Raimonds Pauls».

Dziesmu spēles, šovus un popurijus, apvienotus ar dejām un uzvedumiem, izpildīja 17 skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu kolektīvi. Skatoties un klausoties priekšnesumus, dalībnieki atceras, ka sākotnēji ir milzīga ideju kopā likšana, variantu izstrādāšana, neskaitāmi mēģinājumi pēc mācību stundām, jo visiem ir vēlme būt interesantiem, asprātīgiem un radošiem. Tas, protams, nenākas viegli, bet noteikti palīdz ikdienas darbs ar audzēkņiem, kad arī jābūt radošam, inovatīvam mācību procesam.

Valmieras Pārgaujas sākumskolas direktors Viktors Litaunieks atzīst: «Meitenes ļoti pamatīgi strādāja, centās un izturējās pret šo uzdevumu izteikti atbildīgi. Kustības bija ideāli noslīpētas, nekādu nepareizu soļu, no malas pat nevarēja pamanīt, ka meitenēm grūti redzēt cauri melnajiem un baltajiem tērpiem. Man ir ļoti liels lepnums par mūsu sniegumu.»

RADOŠĀKĀ, atraktīvākā un muzikālākā šogad bija Valmieras Pārgaujas sākumskolas komanda.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru