Muzejā atklāj jaunu izstādi

- 22.Februāris, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Piektdien Valmieras muzeja 1. stāvā tika atklāta Ilzes Laizānes izstāde «Portāls». Protams, arī pati māksliniece bija ieradusies uz šo svinīgo momentu. Izstādi atklāja saksofonu ansamblis «Valmieras meitenes» ar romantisku melodiju. 

Pasākuma turpinājumā runāja Valmieras muzeja Izstāžu un pasākumu nodaļas vadītāja Arta Rozīte: «Februāris ir gada īsākais mēnesis, arī ziemas pēdējais mēnesis. Gana ilgi esam dzīvojuši bez saulītes, tāpēc ceru, ka šis temperaments, krāsas, noslēpumainība un pozitīvais lādiņš, kas valda Ilzes Laizānes darbos, ļaus vieglāk sagaidīt pavasari.

Gundega Skudriņa reiz teica, ka viena ideja prātā ienāk vienlaikus septiņiem cilvēkiem, es saku, ja šo ideju pieraksta – tā piepildīsies. Un Ilzes vārdu 2023. gada izstāžu plānā ierakstījām kā vienu no pirmajiem. Un ir sanācis tā, ka šī šogad ir jau Ilzes otrā izstāde Vidzemē.»

IZSTĀDES ATKLĀŠANĀ – saksofonu ansamblis «Valmieras meitenes», tālāk muzeja darbiniece Arta Rozīte un māksliniece Ilze Laizāne. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru