Nāc šurp, Halovīn!

- 28.Oktobris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Viņdien ar padomu bija jāpalīdz mazai radu meitenītei, pirmklasniecei, izlemt, kādai būtu jāizskatās raganas slotai, kā to pagatavot un noformēt, lai tā būtu ne tikai Halovīna noskaņā, bet arī derētu draudzenītei kā dāvana viņas jubilejā, kas ir tieši tajā dienā.

Bērns prātīgi izstāstīja savu vajadzību un bija gatavs uzklausīt ieteikumus. Jāteic, par šo tēmu man nācās improvizēt pirmo reizi un uz līdzenas vietas. 

Kad bija aptaujāti vēl daži radinieki un savākta daudzveidīga informācija pietiekamā apjomā, slotas pagatavošanas operācija sākās ar mazmeitiņas un vectēva iešanu uz tuvējo mežmalu, lai atrastu slotai nedaudz šķību, greizu kātu, jo raganu aprindās, loģiski, ar tādu lidot ir pilnīgi cits šiks nekā ar garlaicīgi taisnu. 

Viņi atrada gan piemērotu kātu, gan salasīja zarus, ko vecaistēvs ar mazu cirvīti turpat mežā sagarināja slotas kuplumam. Pārnesa mājās un, gluži dabiski, arī ērci, ko vecāmamma pēc rūpīgas pārbaudes atrada gausi rāpojam pa bikšu staru, un, ērcei par lielu sašutumu, neļāva tai piedalīties plānotajā jautrībā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru