Nedēļa notikumiem pilna

- 25.Oktobris, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Ir skolēnu rudens brīvlaiks, bet mācību iestādēs atskatās ne tikai uz mācību darbā paveikto, bet arī labajiem darbiem, un šoreiz vārda tiešā nozīmē. Mācību iestādes aktīvi iesaistījās Labo darbu nedēļas notikumos, bet, pareizāk sakot, paši šo nedēļu ar labajiem notikumiem bagātināja.

Par katras mācību iestādes iespēto «Liesmai» nav ziņu, bet bijām klātesoši Valmieras pansionātā, kur seniorus iepriecināja Valmieras sākumskolas audzēkņi. Zinām, ka Valmieras sākumskolas skolēni steidza arī uz Zupas virtuvi, nogādājot dažādus produktus. Bērni un jaunieši, kas apmeklē centra «Vinda» nodarbības, tika mudināti ziedot grāmatas un spēles krīzes centrā «Valdardze» mītošajiem vienaudžiem, daudzi rūpēja pārsteigumus Vidzemes slimnīcas Bērnu nodaļas mazajiem pacientiem, un vēl vairāk bērnu steidza uz Valmieras dzīvnieku patversmi, lai pamielotu, pamīļotu un izvestu pastaigā iemītniekus, kas uz kādu laiku Mālu ielā atraduši pagaidu mājas.

IZPRAST ATBILDĪBU par suni vai kaķi ir šī labā darba virs­uzdevums. Valmieras Pārgaujas sākumskolas audzēkņi viesojas Valmieras dzīvnieku patversmē. Foto no skolas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru