Nenogurstot palīdzēt

- 24.Februāris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kad Mazsalacā tikāmies ar OJĀRU BEĶERI, viņš pastāstīja, ka palīdz organizēt arī dažādas lietas Ukrainas atbalstam, kā arī piegādāt tās līdz pat Ukrainai, Ļvivai. Šis būs stāsts par palīdzību. 

«Medību kolektīvos ir tādi mednieki, kas  nomainījuši dažādus pričendāļus, un vecie, kas aizvien ir labi un lietojami, stāv plauktā. Piemēram, naktsgaismas, kuras var uzlikt uz jebkuras optikas, arī binokļi, tāpat rācijas, ir arī tādas lietas, ko liek uz ieroča un pirms šau­šanas nospiež, lai apžilbina ienaidnieku. Šīs ir tās lietas, ko drīkst ziedot, protams, ieroči nav to starpā. 

Apzināju savus medniekus, kas var atļauties ziedot, jo tas viss arī kaut ko maksā. Pirmo ziedojumu savācām kopā ar Garkalnes pagastu, kur ir vēl viens fanātisks mednieks, kas taisīja tīklus. Šobrīd aizvien ļoti, ļoti vajag maskēšanās tīklus, jo ir liela platība, ko vajag noklāt. Tīkliem platums vajadzīgs vismaz 2,20 metru platumā, ja ne visu 2,50 metru. Tas ir karš! Mēs te runājam par visādām mantiņām, bet tur cilvēki iet un cīnās.

ZIEDOJUMU NOLIKTAVĀ. Foto no personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru