Nestabilā valdības svētku egle

- 15.Decembris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Spītējot Covid-19 dēļ noteiktajiem ierobežojumiem, bezsniega ziemas untumiem, gan lauku sētās, ciematos, gan pilsētās Ziemassvētkus tomēr sagaidīt priecīgus un Jauno gadu daudz cerīgāku mūs aicina krāšņi rotātās egles.

Pie tām gan netiekam sau­kti pulcēties uz tik kupliem pasākumiem, kādi bijuši citugad. Taču egļu piedāvāto gaišumu domās un sirdī ielaist varam mēģināt arī no attāluma. 

Būtu jau labi, ja pietiktu vien ar attālinātību. Taču, piekāpjoties ietekmīgu personu vai dažu partiju atbalstītāju interesēm, valdība acīmredzot līdz šim kaut ko ir lēmusi un pieprasījusi ne gluži pareizi, jo vīrusa izplatība nesamazinās. Līdz vakardienai Latvijā bija 25046 ar Covid -19 saslimušie (vairāk nekā visi Valmierā dzīvojošie!) un 324 mirušie. Tad nu, lai situāciju kaut kā (pat īsti nezinot, kā) glābtu, pašā gada nogalē tiek noteiktas arvien jaunas, pat pretrunīgas prasības, kas ierobežo ne tikai mūsu ierasto rīcību ikdienā, bet daudziem apdraud arī iespējas doties uz darbu un pelnīt vai darboties biznesā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru