Nometnes Jaunatnes centrā «Vinda»

- 20.Augusts, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras Jaunatnes centrā «Vinda» no 16. augusta līdz 20. augustam notiek nometne «Es – savas dzīves meistars». 

Nometnē organizē aktivitāšu – meistarklašu ciklu jauniešiem, kurā jaunietis, kurš ir savas jomas meistars, dalās zināšanās, pieredzē un iedvesmo jauniešus – topošos meistarus, palīdzot apgūt prasmes, kuras ir nepieciešamas, lai veicinātu patstāvību. Jauniešiem tiek organizēts meistarklašu – aktivitāšu cikls, kurā tiek iekļautas aktivitātes un meistarklases tādās jomās kā sports, veselība, darbs, tūrisms.

Viena šāda tipa nometne notika jau no 9. līdz 16. augustam. Nometnes laikā skolēni tika iepazīstināti ar tehniskās jaunrades iespējām «Vindā», kā arī iesaistīti sportiskās aktivitātēs ar mērķi veicināt to iekļaušanu skolēnu ikdienā. Kā pēc nometnes saka paši skolēni: «Man patika viss – skolotājas, lāzertags, 3D pildspalvas, taka kokos un pārējās aktivitātes.» 

Šīs ir dienas nometnes. Gan jaunieši, gan skolēni darbojas no rīta līdz pat pēcpusdienai. Protams, pa vidu bija arī pusdienu pārtraukums, kurā varēja apēst līdzi paņemtās pusdienas. 

AGIJA VEINBERGA, Jaunatnes centra «Vinda» direktores vietniece izglītības jomā, par nometni stāsta: «Jau otro nedēļu organizējam dienas nometnes. Pagājušajā nedēļā mērķauditorija bija Valmieras novada bērni vecumā no 10 līdz 12 gadiem, šonedēļ tie ir jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem. Mēs esam oficiāla nometne un ievērojam visus valstī noteiktos ierobežojumus un prasības nometņu organizēšanā. Skolēnu grupa bija 30 cilvēki, jauniešiem bija 20 cilvēki – gribētāju gan bija vairāk. Diemžēl pieprasījums bija lielāks, nekā mēs spējām nodrošināt, bet priecājamies par tiem jauniešiem, kas ir šeit. 

JAUNIEŠI varēja izmēģināt savas prasmes Vaidavežos, mācoties supot. Foto no «Vindas» arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru