Noritējis jau XIV Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls «..un es iešu un iešu!»

- 29.Aprīlis, 2021
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Brīvdienās notika Valmieras Viestura vidusskolas un Valsts izglītības satura centra organizētais Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls «..un es iešu un iešu!», šoreiz digitālā formātā. 

«Pagājušajā gadā festivāls notika ļoti vienkāršotā formātā. Tās izrādes, kas bija jau piedalījušās mūsu festivālā un kas bija atrodamas internetā, mēs ar atļauju izmantojām, savācām kopā. Bērni balsoja, un apbalvojām skatītāko izrādi. Šogad formāts bija citādāks, lai motivētu saglabāt teātra kolektīvu. Skolēni varēja iesūtīt darbus divos formātos: individuāli kategorijā «Notikums manā dzīvē», un arī mēs mēģinājām dalīties pieredzē par to, kā noritēja mācību process visapkārt. Bija ļoti interesanti darbiņi, mēs paši visus izskatījām, arī piešķīrām Viesturskolas specbalvas ļoti pelnītiem darbiem. Šogad mēs izrādes nevērtējām, bet domājām, ka varam kādam pasacīt paldies, ja mums kādi darbiņi liekas ļoti interesanti,» stāsta Valmieras Viestura vidusskolas teātra režisors Roberts Segliņš.

«PŪT, VĒJIŅI» izrāde pēc Raiņa lugas IX Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāla «..un es iešu un iešu!» laikā, kā arī atmiņas par VVV pirms remonta uz vecās skatuves. Foto no VVV arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru