Noticēja īstam brīnumam

- 13.Decembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Mazsalacas novada kultūras centrā Otrajā adventē notika labdarības koncerts «Ticēt brīnumam».

Tas bija bezmaksas pasākumus, kurā piedalījās daudzi novada pašdarbnieki – pirmsskolas tautisko deju ritmikas grupa «Danču bērni», vokālā studija «Svētdiena», dāmu deju kopa «Minna», deju kopa «Magone», hip hop, urban deju grupas un Valmieras adventistu vīru kvartets.

«Pateicība visiem, kuri atrada laiku un piedalījās labdarības pasākumā «Ticēt brīnumam». Ziedojuma akcijā tika savākti 480,32 eiro. Nauda tiks izmantota Ziemassvētku un Lieldienu dāvanām Mazsalacas slimnīcas paliatīvās nodaļas pacientiem,» tā labdarības organizācijas Caritas koordinatore Ženija Narņicka.

«Liesma» ir bijusi klāt vairākās svētku reizēs, kad iemirdzas dziļš prieks veco, vientuļo un veselības problēmu novārdzināto cilvēku acīs, kad gada gaišāko svētku laikā viņi, esot slimības gultā, saņem kādu pārsteiguma dāvanu. Pacienti priecājas par saldumiem, veselīgiem našķiem, arī apsveikuma kartītēm, mazu dāvaniņu.

Arī šogad decembrī, svētku gaidīšanas laikā, labdarības organizācijas Caritas darbīgās kundzes dosies apciemot sirgstošos, iepriecinot, vēlot gaišus Ziemassvētkus un Dieva svētību.

MAZSALACIEŠU sirdis, gaidot Ziemassvētkus, ir vaļā. Labdarības koncerts bija kupli apmeklēts, tajā uzstājās daudzi pašdarbnieki, viņu vidū arī deju kopas «Magone» jaunieši. Alekseja Koziņeca foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru