Novērtē izglītību un Latvijas brīvību

- 8.Maijs, 2024
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā ir nosvinēti tradicionālie «Karoga svētki».

Karoga svētki ir diena, kad ģimnāzijā tiek sveikti labākie no labākajiem – gan skolēni, gan skolotāji. Šogad skolas kolektīvs lepojas ar 80 skolēnu sasniegumiem dažādās mācību olimpiādēs un konkursos.

«Ar lepnumu varu teikt, ka šajā skolā strādā un mācās cilvēki, kuru visaugstākā vērtība ir izglītība. Mēs godinām skolas vērtības, tradīcijas, mūsu jaunieši nebaidās no grūtībām, nebaidās kļūdīties, cenšoties tiekties uz izaugsmi. Mūsu skolotāji ir brīnišķīgi un iedrošina sasniegumiem jauno paaudzi, kas taču nākotnē veidos mūsu Latviju! Paldies ikvienam atbalstītājam, absolventam, skolēnu ģimenēm, esošajiem un bijušajiem skolas pedagogiem par sirds darbu, ko darāt, audzinot mūsu bērnus. Paldies skolēniem, jo tieši jūs esat fantastiski, drosmīgi, talantīgi, uzņēmīgi un varoši, cenšoties darīt savu darbu no sirds,» sveicot visus klātesošos, ģimnāzijas svētkos sacīja Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas direktore Ilva Lakuča.

VALMIERAS IZAUGSMES MEDAĻU saņēma pieci izcilākie skolēni. Emīls Strazdiņš, Marta Gaugere, Rūta Krūzenberga un Nora Krūzenberga, arī Rihards Gaugers, kurš nebija klāt pasākumā. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru