Oskars Ķibermanis – trešais pasaulē!

25.Februāris, 2020
Sports
Laikrakstā

Ar ļoti labu rezultātu 2020. gada Pasaules čempionātu (PČ) bobslejā divnieku ekipāžām noslēgusi šī brīža labākā Latvijas ekipāža – Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis, izcīnot 3. vietu. Latvijas duetam šī ir pirmā godalga PČ divnieku sacensībās.

Oskars Melbārdis ar Intaru Dambi pēc vienas sezonas izlaišanas šosezon startēja Eiropas kausā, bet gada svarīgākajās sacensībās – PČ – izcīnīja 12. vietu. 

Pirmais brauciens Latvija šogad PČ startēja ar trim komandām. Pirms sacensībām aktuāls bija jautājums: kura ir Latvijas otrā ekipāža – Bērziņa vai Melbārža? Pēc pirmā brauciena labāku rezultātu uzrādīja jaunākais no mūsu pilotiem – Ralfs Bērziņš, kurš kopā ar Dāvi Spriņģi ierindojās 15. vietā, veicot diezgan kļūdainu braucienu ar ļoti daudziem atsitieniem pret apmalēm visas trases garumā. Tikmēr Oskars Melbārdis ar Intaru Dambi, startā uzrādot 15. rezultātu, finišu sasniedza 17. vietā. Pārliecinošs līderis pēc pirmā brauciena bija Frīdrihs, kurš par 0,49 sekundēm apsteidza Ķibermani, savukārt dažu simtdaļu attālumā aiz latviešiem sekoja uzreiz trīs Vācijas ekipāžas ar pilotiem Rihardu Elsneru, Niko Valteru un Johanesu Lohneru. Sestajā dalītajā vietā bija olimpiskais čempions Džastins Kripss un jaunais, talantīgais rumānis Mihai Tentea.

OSKARS ĶIBERMANIS ar MATĪSU MIKNI uzrādījā labāko starta laiku trijos no četriem pasaules čempionāta braucieniem. Viestura Lāča (bobslejs.lv) foto.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru