Otro reizi sezonā "nolaužam" RFS

8.Maijs, 2024

Iespējams, šīs sezonas noslēdzošā spēle Valmieras Olimpiskā centra stadionā – Valmiera FC pret 2023. gada čempioni RFS. Duelis, kas nelika vilties nevienam klātesošajam skatītājam, aktīvs futbols no pirmās līdz pēdējai minūtei, beigu beigās uzvara ar 2:0.

Spēles pirmās minūtes piederēja Valmiera FC komandai, uzreiz vairāki bīstami uzbrukumi, taču bumbai nebija plāna atrast vietu vārtos. Vairākas izcilas iespējas: vispirms Meisa Diops nespēja trāpīt rāmī, tad arī Žeremijs Porsāns-Klemente sita garām. RFS atbilde nāca raiti, tur Dāvis Ošs demonstrēja savas spējas. Vairākkārt atkārtojās scenārijs, kur kāda no komandām sita pa vārtiem, taču vienmēr sevi lieliski demonstrēja spēles vārt­sargi, tā arī noslēdzoties pirmajam puslaikam.