Pabeigts svarīgākais darbu etaps

- 29.Septembris, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Kā ziņo uzņēmums SIA Valmieras ūdens, Valmieras maģistrālās siltumtrases izbūves procesā jau septembra vidū tika pabeigti siltumtrases maģistrālo tīklu un pievadu montāžas darbi Valmieras pilsētas centra rajonā, kā arī visu namu pieslēgšana jaunajai siltumtrasei. 

Tāpēc siltumenerģijas padeve iedzīvotājiem atjaunota pilnā apmērā. Tuvākajās nedēļās galvenais uzdevums būs labiekārtošanas darbi, lai sakārtotu ielas un namu pieguļošās teritorijas pēc veiktajiem būvdarbiem.

Sīkāk par situāciju «Liesmu» informē Valmieras ūdens Siltumtīklu daļas vadītājs Jevgeņijs Tihonovs: 

«Šobrīd pabeigti siltumtrases cauruļvadu metināšanas darbi. Siltumtrase darbojas testa režīmā. Līdz ar to pēc ilgā pārtraukuma varējām atjaunot siltumenerģijas piegādi, lai iedzīvotāji saņemtu karsto ūdeni. Turpmākajās nedēļās notiks metinājuma šuvju izolācijas un tranšeju aizbēršanas darbi, ielu segumu atjaunošana un citi labiekārtošanas darbi. Realizējot šo pilsētas siltumapgādes sistēmas pārveides pirmās kārtas projektu, svarīgākais bija pabeigt būvdarbus līdz jaunās apkures sezonas sākumam. 

TRANŠEJU AIZBĒRŠANA. Vakar svarīgajā pieslēguma mezglā, kur Andreja Upīša un Beātes ielas krustojumā auto stāvlaukumā pie top! veikala jaunā siltumtrase pievienojas esošajai siltuma maģistrālei, strādnieki pamazām ar klāt pievesto smilti nosedza, pie reizes noblīvējot pa kārtām svaigo materiālu, visu tranšejā paslēpto siltumtrases tehnoloģisko saimniecību. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru